04782116403

Sosyal Medyada Biz}

Çelik Kapı

Çelik Kapı
İtimatsan Ardahan Fıratpen Bölge Bayi

Kapı almayı planladığınız kapı firmasının, yeri yurdu belli, güvenilir, ticari sicili olan, profesyonel bir şirket olduğundan emin olun.

Size kapı sattıktan bir ay sonra ortadan kaybolacak sözde bir şirketin size hiçbir faydası olmaz. Merdiven altı tabir edilen kayıt dışı ekonomi fügüranlarından kapı değil, hiçbir alışveriş yapmayın!

Kapınızı imalatçı firmalardan veya onların birinci el bayilerinden alın.

Uzak Doğu’dan ithal edilen mallara son yıllarda yazık ki kapı da eklendi! Bu tür ürünlerden size ne kadar ekonomik gelirse gelsin lütfen uzak durun! Ülkemiz kapı konusunda dünya çapında ürünler üreten markalara sahip. Tercihinizi ülkemizde üretilen kapılardan yana kullanınız.

Kapı aldığınız firmanın satış sonrası da hizmet verdiğinden emin olun!

Unutmayın ki bir ürünü en iyi tanıyan, imal eden firmadır. Bir sorun olduğunda, sorunun teşhisinde ve çözümünde en iyi hizmeti kurumun kendi servisinden alırsınız. Profesyonel bir kapı şirketinin böyle bir servisi olmaması düşünülemez. Lütfen bunu iyice sorgulayıp emin olun! Satış sonrası hizmet yoksa kapı almayın!

Kapı alma nedeninizi doğru belirleyin.

Çelik Kapı, öncelikle güvenlik için, iç kapı görünüm, şıklık ve kalite için alınır. Siz de araştırmalarınızı bu gerçek çerçevesinde yürütmelisiniz.

Kapı alma nedeninizi doğru belirleyin.

Kapı, ölçü alındıktan sonra, doğru kasa ve kanat ölçüleri ile imal edilmelidir.

Ama karşınızdaki kapı firması anlattığımız kurallara uymuyorsa, mağdur olmamak için uzak durmanızda fayda var.

04 Şubat 2018
833 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Arayın
Dosya Deposu