04782116403

Sosyal Medyada Biz}

Pvc Doğrama

Pvc Doğrama
İtimatsan Ardahan Fıratpen Bölge Bayi

Pvc Doğrama

İyi bir ısı yalıtımına sahip olması nedeni ile ısı kayıplarını engelleyerek yakıttan tasarruf edilmesini sağlar. Klor içermesi nedeni ile PVC’nin alev alma sıcaklığı yüksektir, alev tutuştuğunda kendiliğinden hemen söner. Alüminyum ve ahşapla karşılaştırıldığında daha hafiftir. Ses yalıtımına sahiptir ve gürültü kirliliğinin önüne geçer. Genel ve çok maksatlı kullanım sağlar. PVC atıklar, kâğıt ve cam atıklar gibi toplanıp tekrar değerlendirilebilir. Kolay temizlenir ve az bakim gerektirir. PVC’nin pencere veya kapı imalinde kullanılması ile ahşap ikame edilerek, ağaç kesimi azalır ve ormanların korunması sağlanır.

İtimatsan olarak firmamız bünyesinde PVC doğrama sistemleri hizmeti vermekteyiz. Firmamızda istenilen ölçülerde ve modellerde kapı ve pencere imalatı, satışı ve montajı hizmeti verilmektedir. Bunun yanı sıra firmamız bünyesinde balkon kapatma sistemleri hizmetimiz ile balkonlarınızı hem yazın hemde kışın çok rahat bir şekilde kullanabilir yaşam alanlarınızı genişletebilirsiniz. Montaj işlemlerini alanında uzman usta çalışanlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

İtimatsan ailesi olarak Fıratpen Ardahan Bölge Bayi ve Servisi Hizmeti Vermekteyiz. Alanında Uzman Çalışanlarımızla ve Kullandığımız Fıratpen  Ürünleri İle Kaliteyi Ayağınıza Getiriyoruz. Ücretsiz Keşif ve Montaj Avantajlarımız İçin Bizimle İletişime Geçiniz.

04 Şubat 2018
728 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Arayın
Dosya Deposu